تولید بر بنیان دانش، رقابت در عرصه بین المللی

هسته مرکزی شرکت فرزان بسپار امیرکبیر متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های برتر کشور در سال ۱۳۹۸ با هدف بی‌نیاز کردن صنعت طلاسازی ایران از واردات گچ‌های (پودرهای) ریخته گری دقیق و با پشتوانه سال ها پژوهش شکل گرفت. هدف این شرکت تولید گچ‌ها (پودرهای) ریخته‌گری با کیفیت، طبق استانداردهای بین المللی با قیمتی مقرون به صرفه بود. شرکت فرزان بسپار امیرکبیر که در سال ۱۳۹۹ برای تولید محصولات خود موفق به دریافت تاییدیه دانش بنیان از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد، به عنوان اولین شرکتی شناخته می‌شود که موفق شده است فناوری تولید گچ (پودرهای) ریخته‌گری فلزات گرانبها را داخل کشور بومی سازی نماید. در حال حاضر شرکت فرزان بسپار امیرکبیر با تولید بیش از هشت نوع گونه مختلف از گچ‌ (پودر) ریخته‌گری مبتنی بر فناوری روز دنیا، موفق شده است پاسخگوی نیاز بخش گسترده‌ای از صنعت ریخته‌گری دقیق کشور باشد.محصولات تولیدی شرکت فرزان بسپار امیرکبیر با قیمتی رقابتی و کیفیتی مطابق با استانداردهای بین المللی قابل ارائه است.
به جز گچ ریخته‌گری طلا و جواهر که به عنوان اولین محصول تولیدی شرکت فرزان بسپار امیرکبیر شناخته می‌شود، گچ مخصوص ریخته‌گری نقره، ریخته‌گری الومینیوم، مس و آلیاژ‌های برنج و برنز نیز توسط این شرکت تولید می‌شود.
در حال حاضر با این شرکت با ظرفیتی بالغ بر 1000 تن در سال پاسخگوی نیاز بخش گسترده ای از مشتریان صنعتگر در عرصه ریخته گری کشور می باشد.
چشم انداز شرکت فرزان بسپار امیرکبیر علاوه بر افزایش ظرفیت تولید گچ ریخته گری، تولید سایر ملزومات مورد نیاز در صنعت طلاسازی می باشد.رسالت این مجموعه ارائه محصولات با قابلیت رقابت در عرصه بین المللی به همراه خدمات و مشاوره های فنی پس از فروش محصولات می باشد.
​​​​​​​

​درباره ما

مشاهده محصولات

محمدحسن محمدزاده مقدم

رئیس هیئت مدیره

فرزانه آزادی منش

مدیرعامل

 09124962628

​تیم ما